Mamateyova - detské ihrisko potrebuje údržbu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Michal Halomi 14. mája 2022

Dobrý deň, detské ihrisko by potrebovalo údržbu, ale akútne odstrániť nebezpečnú skrutku trčiacu z pieskoviska. Pieskovisko by rovnako potrebovalo vymeniť alebo doplniť piesok.
Ďakujem veľmi pekne

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o odstránenie skrutky požiadame kolegov.
Čo sa týka opravy pieskoviska, možný termín preveríme u kolegov.
Kto? Referát investičných činností

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania