Lachova - rozbitá okrúhla hlavica lampy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Rozbitá okrúhla hlavica lampy na detskom ihrisku Lachova. Podľa množstva bio odpadu v nej, je v takomto stave už roky. Potrebné hlavicu opraviť alebo vymeniť.

15. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
14. jún 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Mesiac pomaly uplynul a nič.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania