Hlinícka-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

Ten priestor niekolko rokov hyzdili auta az tu vyjazdili hlinene parkovisko. Ak dobre chapem, po zavedeni parkovacej politiky sa tu uz nastastie nemoze parkovat ale tento priesto si zasluzi zveladit. Kludne tam moze byt chodnik - uzka cesta nestaci chodcom, cyklistom a autam alebo iba trava ci kvetinovy zahon s trvalkami

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Na danom mieste budú v priebehu 2. štvrťroka 2022 vybudované nové parkovacie miesta, ktoré budú riadne zaradené do systému rezidenčného parkovania.

Zvyšná plocha bude zrekultivovaná rovnako ako autami vydraté plochy na strane bližšie k predtým oplotenému priestoru.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.