Zničený priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Pri muzeu dopravy (odbocka od stanice k SAVke) je uplne rozbiry chodnik ustiaci do priechodu pre chodcov. Je tak velmi nebezpecny... vykotene obrubniky, prepadnuty asfalt

12. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií Magistrátu hl. mesta, ktoré ho zaradí do plánu opráv.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa stanoviska oddelenia správy komunikácií Magistrátu hl. mesta, poškodenie chodníka a obrubníkov na uvedenom mieste evidujeme. Opravu zaradíme do plánu oprav a bude realizovaná v jarných mesiacoch za vhodných klimatických podmienok a jej rozsah bude závislý na výške pridelených finančných prostriedkov.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
02. november 2015

Odpoveď samosprávy

opravené obrubníky - vybudované bezbariérové prechody

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania