Nepojazdný vrak Favorit-u na ul. Jána Smreka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Bobby Vrakkiller 03. januára 2015

Predmetnému vozidlu skončila platnosť STK a EK v 4/2012.

03. január 2015

luky

dobry den som občan devinskej novej vsi mal by som zaujem ak niekto pozna majitela poprosim info dakujem
05. január 2015

Ivan

Píše sa TK, STK je starý výraz a dnes znamená miesto, kde sa kontroly vykonávajú.
Na samotnej nálepke je TK nie STK!
05. január 2015

Jozef

luky : treba zajst na miestny urad, tam ti daju viac informacii. Uradnici budu urcite ochotni, ked sa problem zacne riesit sam :-)
05. január 2015

Bobby Vrakkiller

Re Ivan-napíš mi o tom viac :)
07. január 2015

Jaro

Bobby, mozes sa hanbit, takyto lapsus. :-)
07. január 2015

Eugen

Keby sa radsej to auto odstranilo, nez sa tu natahoval o slovicka.
Este doplnim, ze PZP mal uhradene len do 01.02.2013
19. január 2015

Odpoveď samosprávy

dobrý deň,
problém dlhodobo odparkovaných vozidiel riešime v spolupráci s mestskou políciou. Každý podnet im obratom zasielame a mestská polícia na takéto autá umiestňuje výzvy na odstránenie vozidla. Keďže auto má značky, nejde o vrak. V prípade zdokumentovania, že sa s autom dlhodobo nehýbe, môžme majiteľovi auta vyrúbiť daň za zaujatie verejného priestranstva. Tiež sme poslali podnet na neplatnú TK a EK na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Na auto bola umiestnená výzva, podnet sa rieši.


OVDŽP, MÚ DNV
10. november 2017

Juraj Marušiak

Vrak auta na Jana Smreka 16

V Devinskej Novej Vsi, Jana Smreka 16, pri trafostanici, uz dlho zavadzia vrak Skody Favorit, bez ECV.
10. november 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet sme opätovne preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
31. október 2018

Martin U

Favorit už bol odstránený. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania