Viedenská cesta - stará časť - páska cez cyklotrasu

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dobry den,
vedel by niekto vysvetlit ako sa moze toto udiat v 21. storoci? Mne pride, ze tu clovek narazi na veci, ktore v inej krajine asi nie su mozne. Mohli by ste prosim poziadat toho, kto natiahol pasku cez celu cyklotrasu, aby to dal urychlene do povodneho stavu predtym ako sa tam nieco stane?

Dakujem.

18. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. máj 2022

Jaroslav

A čo takého hrozného sa stalo?
19. máj 2022

Michal

Dobry den,
mali ste niekedy moznost ist po Viedenskej rano alebo poobede? Ak nie, odporucam. Vytlacenie cyklistov na najfrekventovanejsej cyklotrase v meste do protismeru bez vyznacenej obchadzky mi pride dost nebezpecne. Vam nie?
22. máj 2022

Michal

Dobry den,
deje sa s tymto nieco alebo sa caka kym skonci akcia a ako obvykle 'sa to vyriesi'?
23. máj 2022

Michal Pifko

Ono by to nebolo také zlé, keby dočasne označili cyklopruh smerom k Starému mostu ako opačný (smerom k Mostu SNP) a cyklisti by išli smerom ku Starému mostu po pravej krajnici spoločne s autami.
Tak, ako je to teraz, je to fakt dosť nebezečné.
Ale dnes ráno boli tie stĺpiky aspoň dočasne posunuté mimo cyklotrasy.
23. máj 2022

Peter Forro

Dobrý deň, problém tohto úseku sa natiahnutím pásky iba zvýraznil.. Dlhodobo tu cyklistom prekážajú chodci, mamičky s kočíkmi, bežci.. Na Strave má tento segment príznačný názov: "The Darwin award catwalk.." Nechápem logiku ich konania, veď z jednej strany majú k dispozícii sad Janka Kráľa, z druhej nábrežie.. Cyklista nesmie jazdiť po chodníkoch pre peších, kedy sa už konečne začne uplatňovať zákaz pohybu peších po vyhradených cyklotrasách?
23. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. máj 2022

Michal

Ta cesta ma byt uzatvorena pre auta. Kolko ich tam prejde? Kludne by mohol byt Sad prepojeny s Tyrsakom a bol by klud.
24. máj 2022

Mmm Msm

riesene to malo byt zakazom vjazdu autam. problemy su tu nepretrzite. 1. chodci a kociky na cyklotrase 2. cyklisti na chodniku pri nabrezi 3. cyklisti a kolobezky, segway v sade aj napriek zakazovym tabuliam
26. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značenie ku športovej akcii bolo schválené Krajským dopravným inšpektorátom. Značenie je odstránené.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
26. máj 2022

Michal

A to je naco taky DI ked toto schvali? 😁

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania