Zatvorený bufet na Železnej studničke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 05. januára 2015

Načo magistrát alebo mestská časť povolili tento tzv. nový bufet na Železnej studničke, keď je bufet zatvorený nielen cez týždeň, ale spravidla aj cez víkend? A ak je náhodou, asi omylom, cez víkend otvorený, tak v ňom predávajú iba alkohol a čaj, hoci na tabuli majú vypísané aj občerstvenie.Koho klamú? Sami seba?

13. január 2015

Nase Karpaty

Tento bufet je v areali, ktory ma prenajaty sukromny investor Orava Stav a bude na nom obnovovat restauraciu. Cely areal musi byt pred vystavbou vypratany.
16. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prevádzkovateľ má zmluvu o prenájme, a je samozrejme v ich záujme aby mal otvorené. Podľa stanoviska Mestských lesov, v ktorých areáli sa nachádza, mali narýchlo otvorené po sviatkoch, vtedy mali skutočne len čaj a základný sortiment, už by to, však malo byť, ale v poriadku.

Podľa prevádzkovateľa v zlom počasí je cez týždeň návštevnosť minimálna a prevádzkovanie cez pracovné dni je nerentabilné.

V danej lokalite sa má budovať aj nová reštaurácia - informácie zo sme.sk tu: http://bratislava.sme.sk/c/7526685/rotundu-na-zeleznej-studnicke-obnovi-manzelka-alojza-hlinu.html

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2015

Peter Oravec

Bufet je preč, takže podnet je vyriešený. Cisársky rez odrezaním cisára. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania