Hrobákova - chýbajúca zvislá značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobry den, na krizovatke ulic Dudova a Hrobakova bola zmenena organizacia dopravy: teraz je tam krizovatka bez urcenia prednosti v jazde, cize plati pravidlo pravej ruky. V smere od dostihovej drahy na Bradacovu ulicu vsak nie je ziadna znacka, cize vacsina vodicov jazdi po pamati a ani ich nenapadne, ze by mali dat prednost autam prichadzajucim z hrobakovej ulice. Vznikaju tam kolizne situacie a vyhrotene strety medzi vodicmi. Bolo by mozne osadit znacenie na Dudovej ulici v smere na Bradacovu?

21. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o stanovisko k nemu sme požiadali príslušný referát.
Kto? Referát dopravy

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania