Smrad vo Vrakuni

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Andrea 09. januára 2015

Dobrý deň,

zachytila som, že sa tu už v roku 2012 problém zápachu vo Vrakuni riešil, ale evidentne nevyriešil...neznesiteľlný smrad je aj na Čiližskej...bude sa s tým niečo robiť? Prečo máme takto výrazne obmedzenú kvalitu bývania???Nedá sa tu vetrať, ešte v zime ako-tak, ale trochu sa oteplí a to je hneď taký smrad, že ani niekde na družstve taký nemajú :-(((

Kto to nezažil, nevie si to ani predstaviť...je to v kanalizácii alebo je príčinou neďaleká čistička odpadových vôd? Kedy to sa mieni riešiť?

Veď sa tu nedá normálne vetrať ani žiť, to je neskutočné, neznesiteľné! Bývame tu pol roka a vďaka tomu zápachu sa určite odsťahujeme, ak nedôjde k jeho odstráneniu alebo aspoň výraznej eliminácii, aj keď sa nám inak býva dobre :-( 30 rokov bývania v centre bola v porovnaní s týmto zápachom prechádzka rozkvitnutou záhradou :-( TOTO NAOZAJ NIKOMU NEVADI???

Láskavo sa tu niekto týmito podnetmi aj zaoberá alebo si tu len tak ľudia môžu písať a písať..?

P.S. Verím že nový pán starosta sa tým bude zaoberať

Ďakujem za odpoveď

09. január 2015

tibor

a este k tomu hodnota nehnutelnosti cim dalej tym klesa vid. najlacnejsie v celom meste tiez zapricinena hlukom zo Slovnaftu a smradom z neocistenych kanalov hlavne v lete a vseobecne cistickou odpadovych ploch co teda v lete je najhorsie pretoze ked je vonku horuco tak sa da vetrat jedine vecer a vtedy je ten smrad na nevydrzanie, aj cez ventilacne sachty v kupelni a zachode to citim hoci mame vsetky okna pozatvarane.
10. január 2015

Jaro

Odjakziva to bola najhorsia lokalita v Bratislave, to bol teda napad sa tam prestahovat. :-)
11. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smrad spôsobený čističkou odpadu, ktorá slúži celej Bratislave. Starosta Vrakune ma dohodnuté stretnutie s riaditeľom vodárne ohľadom rekonštrukcie čističky odpadových vôd, ktorá ma byť financovaná z eurofondov. O ďaľších krokoch Vás budeme informovať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
Sekretariát starostu MČ Vrakuňa
MÚ MČ Bratislava – Vrakuňa
21. júl 2016

Marco Mng

Otras, uz s tym nieco robte, ani v kravine neni taky smrad. Alebo sem prestahujte fica s kalinakom nech si spravia kseft na cisticke z eurofondov.
13. september 2016

Ewelina Olech

Dobry den, je September 2016 a stale problem neje vyrieseny. Prosim robte neco....
23. august 2017

Jozef Ypsilon

23 august 2017 a smrad tu je poriadny
24. august 2017

Marco Mng

koľko rokov mame ešte čakať ?
07. november 2018

Lívia Gočová

November 2018 a rozmýšľam nad sťahovaním.. A to som tu len mesiac.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania