Prepadávajúca sa cesta/chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
fowner 11. januára 2015

Vo vnútrobloku na Miletičovaj 27-29 sa začal prudko prepadávať asfalt.

21. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Bratislava - Ružinov nemá zverené do správy komunikácie ako stavby v uvedenom vnútrobloku. Požiadali sme Magistrát hlavného mesta SR o urgentnú opravu. Mestská časť Bratislava - Ružinov uvedený prepad zatiaľ označila dopravným značením.


kancelária starostu
27. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet posielame na príslušné oddelenie správy komunikácií na preverenie. Všeobecne však komunikácie vo vnútroblokoch nie sú zaradené do siete ciest a nie sú zverené do správy mesta. Hlavné mesto sa zo zákona môže starať len o tie cesty, ktoré má zverené do správy.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou a marketingu
27. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet posielame na príslušné oddelenie správy komunikácií na preverenie. Všeobecne však komunikácie vo vnútroblokoch nie sú zaradené do siete ciest a nie sú zverené do správy mesta. Hlavné mesto sa zo zákona môže starať len o tie cesty, ktoré má zverené do správy.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou a marketingu
08. november 2015

Mayo

Mimochodom existuje nejaky plan obnovy povrchu tejto komunikacie, kvazi vnutro blok na rohu mileticova 25-29 + trencianska 40-42? Cesta sa prepadava, jedno prepadlisko sa opravilo, neskor sa objavilo toto dalsie- zatial bez opravy, kanal vytrcajuci z podorysu cesty (vidiet ho pri vjazde do vnutrobloku od mileticovtj 29) plus sa tam vytvara jama, asfal sa odlupuje, prechod pokracujuci od mileticovej smerom k trencianskej ma podvihany asfalt (asi pozostatky zo starsieho stromu, ktory ten asfal podvihal) atd. Nehovoriac o nezmyselnom sklone chodnikov, ktorym sa je lepsie v zimnom obdobi aj vyhnut, kedze aj ked su miestnymi obyvatelmi pravidelne a poctivo odpratane od snehu, tak su aj tak nebezpecne pre ich vyuzivanie. Aby som nezabudol, co tak osadit najake zabrany, k chodnikom okolo tohto bloku? Vodici parkuju na chodnikoch alebo svojimi tatosmi do nich zasahuju tak, ze kocikmi ich musime obchadzat po ceste. Vopred dakujem za odpoved.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania