Východná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Nikola Truongová 07. júna 2022

Dobrý deň ,

Poprosili by sme v zaujme ostatnich obcanov ktory radi chodia posediet na lavicky do parku na pasekach , pred kulturny dom aby sa pokosilo nakolko uz nemajú kde chodit vencit svoje zvieratka ani psickary . Je to tak cele zarastene a lavicky v parku uz skoro nevidno. Min mesiac boli nejaky pracovnici kosit ale nepokosili nic. Starali ste sa tu uz o to aj lepsie a hlavne v parku kde chodia obcania na prechadzky a aj s detmi sa hrat a prechadzat so svojimi psikmi by mala byt kosba aspon kazdy druhy tyzden nakolko to tu dost rychlo zarastie . Mame tu jediny park pobliz tak poprosime o kosenie.

08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Kosenie v rámci štvrte Východné začne zajtra a tak bude táto plocha pokosená pred alebo po najbližšom víkende.

Ospravedlňujeme sa za dočasné zhoršenie kvality životného prostredia.
Kto? oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? jún 2022

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača
18. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Priestor bol už dávnejšie pokosený.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania