Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Riso Granec 24. februára 2012

Nefunguje verejne osvetlenie v Devinskej Novej Vsi na Kosatcovej ulici uz asi tyzden.

22. február 2013

zuza

keby sa nad tym niekto zamyslel, urcite by problem neoznacil ako nerieseny.
verejne osvetlenie opravuje spravca na zaklade nahlasenia poruchy skoro obratom, ked niekto nenapise odpoved na adresu odkaz pre starostu, neznamena to, ze problem nevyriesi.
03. november 2018

Obyvatelka DNV

na Kosatcovej sa svieti, vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania