Vodorovné značenie pri stanici Mlynské Nivy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Peter 19. januára 2015

Možno bude tento podnet predmetom zmien v súvislosti s výstavbou Twin City, každopádne by bolo vhodné premaľovať, resp. doplniť vodorovné značenie na ceste pri autobusovej stanici Mlynské Nivy. Myslím tým chýbajúce čiary pred a za prechodom pre autá idúce rovno a radiace sa doprava. Často sa totiž autá radia do "neexistujúceho" tretieho pruhu vpravo už pred prechodom, kde takto môže ľahko dojsť ku kolízii, alebo nehode.
Podobne je to kúsok za prechodom, kde vychadzajú autá a autobusy od stanice, nehovoriac o tom, že cestu križujú aj roky nepoužívané koľaje.

26. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava vodorovného dopravného značenia bude zaradená do plánu na jarné mesiace, keď budú vhodné klimatické podmienky. Zásadné úpravy organizácie dopravy budú v súvislosti s výstavbou projektu Twin City, ktorého súčasťou bude aj odstránenie koľajiska.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
29. november 2019

Martin Uváček

Podnet je už neaktuálny. Priechod ani táto časť ulice už v tomto stave neexistujú. Navrhujem uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania