Ovsištské námestie - stavebný materiál

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Regina 22. júna 2022

Za obchodom Terno,sú dva vysoké topole,niekto si tam robí skládku,pribúda tam stavebný materiál😡😡😡

22. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o prešetrenie požiadame príslušný referát.
Kto? Referát čistoty a poriadku

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
07. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci správy verejných priestranstiev zabezpečili sanáciu stavebného odpadu z parkoviska na ul. M. Medveďovej (fotodokumentácia).

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania