Vandalizmus v bývalých jasliach na Fedákovej 1

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Jozef , 21. januára 2015

Vážení pán starosta,
bývam na Repašského ulici a chcem Vás upozorniť na ničenie budovy bývalých jasiel na Fedákovej 1. Zdržujú sa tam deti vo veku 15-18 rokov, fajčia tam, pijú a v nočných hodinách tam aj niečo podpalujú. Ničia takto obecný majetok a môže sa stať, že podpália celú budovu a tým ohrozujú aj bytové domy na Fedákovaj a Repašského ulici.

21. január 2015

Ladislav Bonita

Hlavne ze je nedostatok miest pre deti v materskych skolkach ...
25. január 2015

Petra Kolonoskopová

Pán starosta vie prečo sú to bývalé jasle .................... .
18. marec 2015

Michal

Presne v Dubravke chybaju skolky. Patri tato budova este MC? Hlada MC Dubravka sposob ako to opravit a spojazdnit ?
23. september 2015

Odpoveď samosprávy

Bývalé jasle na Fedákovej ideme prerobiť na 4 triednu materskú škôlku. V lete 2015 sme vykonali prerezanie kríkov, aby sme presvetlili priestor v okolí budovy z dôvodu lepšej ochrany pred vandalmi. Vysúťažili sme už projektanta a v týchto dňoch prebiehajú projekčné práce na objekte. V októbri 2015 predpokladáme dokončenie projektu, upresnenie rozpočtu a zabezpečenie financovania rekonštrukcie prostredníctvom rozpočtu MČ na rok 2016. Do konca roka 2015 chceme zahájiť výberové konanie na dodávateľa stavebných prác a následne začať s rekonštrukciou objektu.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ
14. november 2017

Odpoveď samosprávy

Objekt bol rekonštruovaný v 2016-2017 a od 1.9.2017 tu je krásna nová materská škôlka.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.