Bajkalská-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

padnutá dopravná značka... pls o nápravu...

10. júl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 72 hodín v pracovných dňoch

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
12. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka bola narovnaná.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 11.07.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. august 2022

Anonymný užívateľ

Bajkalská-zvislá značka-poškodená

Táto značka už tri mesiace leží na zemi ☹️
03. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet s aktualizáciou bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
03. august 2022

Anonymný užívateľ

Možno ste narovnali, ale v pondelok, 1. augusta, opäť ležala skolená :(
03. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme podnet postúpili kolegom.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
04. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dopravné značenie opravil v rámci lehoty 72 hodín (v pracovných dňoch) pre riešenia podnetov rýchlym zásahom.
V prípade, že by ste sa o rýchlych zásahoch chceli dozvedieť viac, môžete tak spraviť tu: https://bratislava.sk/sk/rychle-zasahy
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 4.8.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. august 2022

Anonymný užívateľ

Vážený magistrát, poškodené zvislé značky v BA je už fenomén. A nerozumiem, prečo to nenahlasujú motorizované policajné hliadky. Určite tadiaľto prešli x-krát 😉
05. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľa značiek nepadne samo. Často ich niekto poškodí. Úmyselne alebo neúmyselne. Rovnako tak pri stĺpikoch.
To nie je tento prípad. PMJ samozrejme chyby nahlasujú. Len nie cez tento portál a verejne, preto o tom neviete. Ale máte samozrejme pravdu. Polícia, ktorá má v zodpovednosti dynamickú dopravu, by mohla chyby nahlasovať aj častejšie a v tomto smere sa postupne zlepšujú. Rovnako tak sa v tomto ohľade zlepšuje Mestská polícia.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. august 2022

Anonymný užívateľ

A súčinnosť by sa mala delegovať aj na MsP!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania