Mlynské Nivy-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

pls o vykosenie.. vznikajú ty čierne skládky a miesto pre bezdomovcov... v minulosti ste ho už celé vyčistili a pokosili.. pls znova na letnú sezónu 🙏

14. júl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie komunálneho podniku

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.
25. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

trávnatá plocha na Mlynských Nivách bola vykosená 21.7.2022.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
26. júl 2022

Michal

ďakujeme za rýchlu reakciu 🙏🙏🙏

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania