Zaľadnená navigácia pre nevidomých

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Janči Bakos 29. januára 2015

Ak sa nemýlim, obdobné zdrsnené šasti chodníkov by mali slúžiť ako navigácia pre nevidomých k prechodom pre chodcov, zastávkam a podobne.
Tým pádom by asi mali byť udržiavané aj v zime a nie ukryté pod snehom a ľadom.

05. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý po preverení situácie urobí okamžitú nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
10. február 2015

Jan Bakos

Myslím, že bude potrebné znovu informovať dispečing.
11. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme Oddelenie cestného hospodárstva a dispečing. urobia nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
12. február 2015

Janči Bakos

Ďakujem za obe reakcie!
Obzvlášť chválim za promptnú aktivitu po druhom snežení, už na obed 11.2. bola navigácia čistá (väčšina snehu sa síce roztopila, ale bolo vidieť že jeden úsek bol očistený ručne.)

Do budúcnosti by ale bolo úplne super, keby sa takéto veci riešili hneď.
Uvidíme po ďalšom snežení ;)
15. február 2015

peter

V bratislave mame len 4000 bezdomovcov ale nema kto odhrnat sneh :(
22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom k dlhej dobe, ktorá uplynula od poslednej aktualizácie, navrhujeme podnet označiť ako vyriešený.
V prípade, že by ste v budúcnosti zaznamenali problém so zimnou údržbou, môžete sa na nás obrátiť na zima@bratislava.sk

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania