Pri Šajbách-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobry den, prosim o zabezpecenie roziahlejsej udrzby na moste chodnika spocivajucej v natere zabradli a vymene drevenej dlazby, je preschnuta, niektore dosky sa uz velmi ohybaju pocas chôdze a hrozi zlomenie, dakujem pekne

25. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Posúvame ho na správcu komunikácie Pri Šajbách, ktorého súčasťou je aj tento most pre peších.

Ide o Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača
25. júl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
26. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu vo Vami uvedenom rozsahu máme zaradenú v pláne.

S pozdravom
Kedy? 2022-2023

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
12. august 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Latky sú prehnité a uvoľnené. Plus most je obrastený pichľavým malinčím.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania