Nicenie zelene a chodnika


V riešení
meno
Ivan 05. februára 2015

Toto je vysledok jazdenia autom po chodniku-zniceny travnik a popukany asfalt.

Kde? Petrzalka, Holicska ulica
Vinnik? spolocnost VEOLIA a auta jej zamestnancov (do kotolne su dva vchody,ale aby nemuseli spravit 20 krokov navyse tak ten kusok jazdia po chodniku)

16. február 2015

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu v uvedenej lokalite vykonáme obhliadku a zvážime preventívne opatrenia na ochranu zelene.

mestská časť BA-Petržalka
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania