Demontovanie zábradlia - Krížna

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Jan 09. februára 2015

Na rozhrani Trnavska cesta a Krizna priamo pri prechode pre chodcov pri semaforoch zacal niekto demontovat hrdzave zabradlie.

23. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

jedná sa o zábradlie v stredovom páse Karadžičovej ul. pred križovatkou s Krížnou ul., ktoré bolo poškodené pri dopravnej nehode, škodca je zaevidovaný a vyšetrovaný dopravnou políciou. Po uzavretí prípadu bude riešená oprava uvedeného zábradlia.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
01. máj 2020

Martin Uváček

Podnet je dávno neaktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania