Osvetlenie ulice Vihorlatská/Chemická

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Palo 10. februára 2015

Nefunkcne osvetlenie pred Vihorlatská 6. Nakolko nie je funkcne osvetlenie ani na konci ulice Chemicka, je stazeny pohyb chodcov najma pri neupravenych cestach.

11. február 2015

Palo

Vyriešené :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania