Ševčenkova - poškodený externý rotoped

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Poskodeny exter. rotoped.

16. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet a upozornenie. Možnosti opravy preveríme u kolegov.
Kto? Referát investičných činností
Kedy? august/september 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
21. október 2022

Ivana Pangracova

Dobry deñ, chcela by som sa informovat, či ste dostali odpoved od kolegov. Dakujem a prajem pekny den
07. november 2022

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
14. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Ivana.
Naša pracovníčka čakala na zaslanie cenovej kalkulácie buď na opravu stroja (ak je oprava možná) alebo na nový stroj.
Preveríme, v akom stave je riešenie podnetu.
Kto? Referát investičných činností
Kedy? november 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
14. november 2022

Petržalčan

Ševčenkova-detské ihrisko-poškodené

Dobrý deň, chcel by som nahlásiť, že v No Limits Parku pri Chorvatskom ramene je zase poškodený externý rotoped. Prosím o opravu. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania