Vrak Forman-u na Uránovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
dobrý_sused 16. februára 2015

Vozidlu vypršala TK a EK v 4/2011. Prosím o jeho odstránenie.

23. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Majiteľ vozidla bez platnej TK a EK porušuje zákona č. 725/2004 Z. z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách. Požiadali sme políciu o lustráciu majiteľa vozidla a následne mu bude zaslaná výzva na odstránenie vozidla resp. doplnenie kontrol v termíne do 30 dní od obdržania výzvy ak ju majiteľ nesplní odstúpime podnet na Okresný úrad – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, ktorý vedie správne konanie a môže udeliť pokutu resp. rozhodnúť o vyradení vozidla z evidencie.

kancelária starostu
30. marec 2016

dobrý_sused

Stav po vyše roku od nahlásenia podnetu:
05. apríl 2016

Simona

Vrak na Uránovej

Vrak oproti Uránovej 13 blokuje parkovacie miesto.
12. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujeme Vám za Váš podnet
Spoločnosť AUTO – AZ, ktorá mala spôsobilosť na odťah vrakov a s ktorou Mestská časť Bratislava – Ružinov spolupracovala, momentálne pre bližšie nešpecifikované interné okolnosti vraky neodťahuje. Mestská časť Bratislava – Ružinov v súčasnej dobe pracuje na náhradnom riešení v podobe inej spôsobilej spoločnosti, ktorá bude pre MČ vraky odťahovať. Po doriešení uvedeného stavu budú postupne odstraňované staré vozidlá, ktoré spĺňajú podmienky pre odťah.

S pozdravom



kancelária starostu
21. august 2018

Lukáš Bartošovič

vrak Formanu zmizol alebo sa rozpadol, ja som ho na tomto parkovisku nenasiel a ani v okoli garazi, ktore som obisiel dokolecka dokola - podnet je vyrieseny!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania