Prístavný most-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Uzavretý
meno
srnec12 22. augusta 2022

Na D1/Prístavný most smer Einsteinova pri dilatácii vylieza už nejaký ten týždeň asfalt do výšky. Vodiči pri prejazde musia spomaliť na cca 20km/h a tým sa aj v čase školských=letných prázdnin vytvára na moste kolóna. Kedy NDS plánuje PORIADNU opravu tohto poškodenia?

22. august 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Národná diaľničná spoločnosť
23. august 2022

somár rámos

Žasnem ,to ako treba plánovať? Ak je to zlé už mali nabehnúť a robiť. Neskutočná krajina
09. september 2022

Michal

Tadiaľ sa nedá jazdiť. Toto aby bolo na diaľnici v hlavnom meste tak dlho... nonsens.
09. november 2022

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

pri tomto podnete bola odhalená duplicita a daný problém je riešený aj pod nasledovným podnetom:

https://www.odkazprestarostu.sk/99780

Na základe toho bol status tohto podnetu zmenený na uzavretý a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu.

Ďakujeme za pochopenie.

Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania