Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Autá parkujúce na chodníku zničili povrch chodníka, ktorý nebol technicky počítaný na takú záťaž. Odporúčam stavebne upraviť na parkovanie vozidiel alebo zakázať parkovať na chodníku. V prípade ignorovania povinnosti samosprávy chrániť svoj majetok budem postupovať v zmysle zákona o sťažnostiach (nesplnenie povinnosti) a trestného zákona.

12. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom Oddelenie cestného hospodárstva. Po schválení rozpočtu a výšky financií určenej na výspravu výtlkov bude zaradený do harmonogramu opráv.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania