Tomášikova-zdieľaná mobilita-nevhodne zaparkovaný prostriedok

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Kolobežky Bolt môžu parkovať na trávniku?

09. september 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. september 2022

Michal

Hmmm. Na chodniku vadia, na trave vadia…
12. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? Pár hodín

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolobežka bola už dávnejšie odstránená. Za omeškanie s odpoveďou sa ospravedlňujeme.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? 12.09.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.