Chýbajúce obmedzenie rýchlosti - Devín

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devín

Vyriešený
meno
Michal 05. apríla 2012

Na konci Kremelskej ulice (vstup do Devina smerom od DNV) zmizla cca 2-3 mesiace dozadu dopravna znacka oznacujuca koniec povolenej rychlosti 70 km/h, t.j. od tohto miesta platila standardna 50tka v obci. Stlpik znacky je stale osadeny, zmizla iba samotna tabula. Vodici vchadzajuci do Devina smerom od DNV casto jazdili omnoho vyssou rychlostou aj pri existujucej znacke - momentalne bez znacenia je to uplna katastrofa... Je prosim mozne zabezpecit opatovne osadenie?

13. júl 2012

N/A

j Navrhujeme umiestnit na problemove miesto aj retarder, lebo cesta je vo velmi dobrom stave. A bolo by dobre odstranit 70tku v smere od KV.
16. júl 2012

Marek

Ja by som tam osadil aj radaj s kamerou. Je to naozaj taky problem, v rakusku to maju v skoro kazdej dedine. Vodici v Devine pri prijazde ale aj vyjazde (Devin/Devinska n.Ves) jazdia velmi rychlo, vysoko prekracuju aj 70km/h. Iba raz som tam zatial videl stat policajtov s radarom. Staticky radar alebo aspon retarder by to vyriesil. Dakujem
19. február 2013

Ja

Znacka je tam uz osadena, aj ked velky vplyv na vodicov nema.
05. jún 2013

Peter

Je nonsens, ze na Kremelskej minimalne na 2 miestach nie je osadeny retarder. Retardovani vodici jazdia cez stred dediny rychlostou 90 - 110 km/h, dokonca aj pri skole hned za zakrutou. Je skoro zazrak ze sa zatial nikomu nic nestalo. Je problem postavit denne policajne hliadky na 3-4 hod s radarom ? Zarobia si na seba prvu polhodinu..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania