Turbínová-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zdravím, na rohu ulíc Vajnorská/Turbinová sa nachádza táto otvorená rozvodna skrina. Prosím o opravu/zabezpečenie.

Ďakujem

22. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet. Podnet postupujem na overenie oddeleniu verejného poriadku.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe dnešnej obhliadky inšpektora verejného poriadku by som Vás chcela informovať, že podnet je riešený v spolupráci s Bratislavskou teplárenskou a.s.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
04. december 2022

Vlado

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený.
Zdravím, prosím vieme niečo nové ohľadom riešenia podnetu ?

Ďakujem
04. december 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
06. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za opätovne preposlaný podnet. Podnet bol riešený s majiteľmi pozemku a predmetnej rozvodnej skrine. Inšpektor verejného poriadku im podnet pripomenie a vyžiada si stanovisko.
Budeme Vás informovať.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
24. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe obhliadky inšpektora verejného poriadku by som Vás chcela informovať, že podnet bol vyriešený.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.