Spinava cyklotrasa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

spinava cyklotrasa od blata a kamienkov lebo tam chodia auta po nej

25. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za informáciu. Naša organizácia (STaRZ Bratislava) uvedenú cyklotrasu Tučkova nebudovala, ani nespravuje. Cyklotrasu vybudovala MČ Ružinov.

Ing. Juraj Hargaš, tecnické oddelenia STaRZ Bratislava
26. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť zabezpečí v rámci údržby komunikácií jednorazové dočistenie cyklotrasy v priebehu nasledujúceho týždňa. Čo sa týka pohybu vozidiel po cyklotrase, uvedený problém sme riešili aj v minulosti riešenie je problematické v tom, že na cyklotrasu sa dá vozidlami dostať po okolitom teréne z viacerých miest, stĺpiky na samotnej cyklotrase by predstavovali nebezpečenstvo hlavne za zlej viditeľnosti a pri bicykloch bez osvetlenia.


kancelária starostu
04. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cyklotrasa bola v pondelok dočistená .

kancelária starostu
04. marec 2015

peter

Dobry den

Podanej cyklotrase jazdim a nebola docistena. stale su tam kamienky. Dakujem.
05. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cyklotrasa bola dočistená strojným zametacím vozidlom v pondelok 2.3.2015 v čase okolo 11tej hodiny. Uvedené bolo overené záznamom GPS a kontrolnou obhliadkou, prípadné drobné znečistenia nepovažujeme za závadu v zjazdnosti.



kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania