Pri Šajbách-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dobry den, prosim bolo by mozne vyzbierat odpad po poziari? dakujem pekne

24. september 2022

Rendezak

nie je to nove mesto je ta raca a nie je to racianska skor je to dopravna....
25. september 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
26. september 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Rača
10. október 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Písomne najskôr vyzveme majiteľa, aby odpad zo svojho pozemku odstránil.
Kto? oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? 4. štvrťrok 2022

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača
06. január 2023

🌳

Aktuálne slúži smetisko ako sklad vyrúbaných stromov.

Typické správanie železničiarov a vodohospodárov - likvidovať zeleň popri tratiach/tokoch, no odpad nechať zásadne nepovšimnutý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania