Obratisko pri Pamätníku obetiam holokaustu?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Michal 24. februára 2015

Navrhujem MČ Staré Mesto osadenie historických stĺpikov na úrovni vchodu do bytovky na Panskej ul. č. 37, nakoľko zásobovacie-nákladné autá si urobili z námestia obratisko. Dlažba a odvodnovacie žľaby pri pamätníku sú v dezolátnom stave. Jeden stĺpik môžu ponechať ako mobilný, z dôvodu zásobovania resp. pre účeľ prevádzky domu umenia Bibiany. Ďakujem.
Michal

04. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Michal,

ďakujeme za Váš podnet.

Pri spätnej kontrole neriešených podnetov sme Vašu správu preverili. Chceli sme Vás informovať, že sme sa pre časový rámec podania podnetu rozhodli podnet klasifikovať ako “Uzavretý”. Za neskoré spracovanie sa ospravedlňujeme. Podnety a pripomienky obyvateľov mestskej časti pre nás tvoria hodnotnú spätnú väzbu. Na komunikácii a transparentnosti v tejto oblasti budeme aktívne pracovať.

V prípade ďalších podnetov sa na nás môžete opäť kedykoľvek obrátiť.
Ďakujeme veľmi pekne za Váš čas a pochopenie.

S pozdravom

Samuel Zahradník, Oddelenie komunikácie, Miestny úrad Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania