Uzavretý novinový stánok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Vladimír Čech 26. februára 2015

Obdobne ako stánok vo Vrakuni na zastávke Toryská, je dlhodobo uzavretý a nepoužívaný aj stánok pri obchodnom dome v Podunajských Biskupiciach. Podľa rovnakého vzhľadu oboch stánkov usudzujem možnosť, že oba stánky majú rovnakého majiteľa. Žiadam o urýchlené odstránenie.

26. február 2015

Silvia

suhlasim s Vladimirom, stanok sluzi socialnym zivlom ako stol na konzumaciu alkoholu a omamnych latok, nasledne po tom sa strhne vzdy bitka a policajti pravidelne zasahuju. Zmizne stanok, zivly pojdu inde.
02. marec 2015

juraj

28.2. sobotu ste mali vidiet co sa zase dialo, pred dannym stankom 5 s taskami ako na obrazku stali podnapit sa hadali a oproti dveram Tesca zase skupinka 10 tich mladych romov kriciacich zase oproti skupine pri stanku. Stanok treba zlikvidovat a este by bolo fajn keby miesto tesca dali inu predajnu, v ktorej sa nebude predavat cuco, pretoze koli CUCU chodia nakupovat taketo socialne zivly do Tesca a robia bordel a obtazuju vsetkych naokolo. Ked to nedokazu policajti tak toto by bolo tiez mozne riesenie.
25. marec 2015

Jakub

Súhlasím je nevyhnutné odstrániŤ stánok ! je miesom kde sa stretávajú ľudia zo sociálne nižších vrstiev
26. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Plochy okolo OC Hron, sú v správe IRE HRON Property Holding, kde spoločnosť bola vyzvaná na riešenie nefunkčného stánku. Podľa dostupných informácií, vlastník stánku má stánok odstrániť do konca marca, ak tak nevykoná, odstránenie zabezpečí správca OC Hron.

Ing. Vandriak Eduard
ved. ref. ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice
02. apríl 2015

juraj

je 2.4. a so stankom sa ani len nepohlo
11. september 2015

Vladimír Čech

Stánok je odstránený a na jeho mieste je otvorená prevádzka inej firmy. V okolí je poriadok, opilci sa presunuli na druhú stranu cesty. Podnet pokladám za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania