Sibírska-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Ervin Kowalski 02. októbra 2022

Neodteka kanal.
Prechod zaplaveny, neda sa pouzit ani trasa pre cyklistov.

03. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet. Podnet postupujem na riešenie EKO podniku VPS.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
23. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe obhliadky inšpektora verejného poriadku by som Vás chcela informovať, že podnet bol vyriešený.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
23. november 2022

Ervin Kowalski

zdravim a dakujem za informaciu.
problem vznika pri a po dazdi, cize robit obhliadku ked je sucho je tak trochu zbytocne.
pojdem sa na dane miesto pozriet ked bude prsat a dam vediet. :)
24. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve s upozornením na komentár.

S pozdravom,
Vlado
Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
24. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Kowalski,
ďakujem Vám za reakciu. Inšpektor na mieste obhliadol vpusť a usúdil, že bola vyčistená. Ak by bol po daždi opakovane problém, neváhajte ma kontaktovať.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
24. november 2022

Ervin Kowalski

zdravim a dakujem za dodatocne info.
fair enough.
takto to dava vacsi zmysel ak bol kontrolovany aj vpust do kanala.
ak sa bude problem opakovat, tak sa niekto ozve.
mozno aj ja, ale chodim tadial ojedinele.
pekny den prajem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania