Nebezpečný múr pri chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Na Račianskej ulici oproti zváračskému ústavu je popri chodníku múr, ktorý je viditeľne naklonený, zrejme má narušenú statiku. Mal by to ísť pozrieť nejaký odborník, lebo keď ten múr na niekoho padne a zabije ho, potom už bude neskoro.

27. február 2015

mravec

Naši "odborníci" namiesto posúdenia stavu natrieskajú na ten múr ešte zopár bilboardov , a budú čakať , kým sa to zosype...Hlavne , že je tam hneď aj zástavka mhd , na ktorej každodenne prestupuje veľké množstvo ľudí...Čakanie na tragédiu pokračuje .
02. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Chodník okolo Račianskej ulice má v správe hl. mesto. Tento podnet z hľadiska bezpečnosti sme posunuli na stavebné oddelenie, aby kontaktovali majiteľa a celú vec preverili.

Ing. Natália Kudláčová
11. január 2018

Jozef

Prosím o informáciu v akom stave je riešenie podnetu.

Ďakujem!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania