Ružová dolina -chodník-rozkopaný/ prepadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený

prepadnuty chodnik na verejnom priestranstve

10. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
14. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chceli by sme Vás požiadať o informáciu, kde presne sa chodník nachádza. Ďakujeme veľmi pekne
16. október 2022

Stefan

chodnik sa nachadza vo vnutornej casti sidliska, vedla trafostanice. Do vnutrobloku sa da dostat zo Zelinarskej ulice. Sidlisko s vyskovou budovou Gloria.
16. jún 2023

Anonymný užívateľ

Zelinárska-chodník-poškodená dlažba

Prepadnutá dlažba a jama ako vráta ☹️
Lokalita - vnútroblok pri Transformátorovej stanici.
16. jún 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet s aktualizáciou bol zaslaný samospráve.
S pozdravom,
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
19. jún 2023

Anonymný užívateľ

Klincová-cesta-poškodená dlažba

Veľká jama na obslužnej ceste pri trafostanici! Vjazd zo Zelinarskej v smere na ul. Ružová dolina.
19. jún 2023

Anonymný užívateľ

Lokalizácia podnetu:
21. júl 2023

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
26. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opätovne sme požiadali kolegov o stanovisko.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
26. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený úsek nie je zverený do správy mestskej časti.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
26. júl 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
31. júl 2023

Stefan

Párna-chodník-rozkopaný

rozkopany chodnik
29. september 2023

Anonymný užívateľ

Je tam už diera ako do pekla!!!
29. september 2023

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
13. december 2023

Anonymný užívateľ

A keď tadiaľto pôjde vozidlo havarijnej služby, prípadne hasičské k zásahu a sa prepadne, tak vás bude treba jednoznačne pohnať k zodpovednosti!!!
13. december 2023

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený!!!
14. február 2024

Anonymný užívateľ

Je to vo vnútrobloku - vjazd zo Zelinárskej!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania