Smetisko na Levickej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Marek 01. marca 2015

Špina a neporiadok v zeleni na Levickej ulici, igelitové tašky, prázdne plastové fľaše, fľaše od alkoholu, injekčné striekačky, odrezky konárov, cesta na ľavej strane znečistená od lístia (stroj čistí cez deň, keď tam parkujú autá, takže nič nevyčistí), chýbajúce odpadkové koše - pritom ide o hlavný príjazd na OC Centrál.

13. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Zamestnanci referátu životného prostredia vykonali obhliadku uvedenej lokalite.
Zabezpečíme odpratanie skládok na Levickej ulici.



kancelária starostu
18. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Levická ulica bola kompletne vyčistená.

kancelária starostu
18. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Prikladáme ďalšie foto z upratanej Levickej ulice.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania