Deravá zastávka ,konečná električiek 8 a 9,časť 2

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
bodliaková 01. marca 2015

Pôvodný podnet http://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/12840/rozbita-zastavka-astronomicka je z 18.10.2014.
Po štvrťroku nik nepohol prstom,celá spodná časť prístrešku deravá ,fučná a zimná,slušne povedané.Prečo sú nasledujúce zastávky už obité nerozbitným materiálom = obr.4 - a frekventovanejší dopravný uzol stále ignorovaný?Dozvieme sa ,kto vlastne zodpovedá za tieto prístrešky? Prečo môže byť na ďalšej zastávke menej rozbitná reklama
ako na obr.5,a Astronomická,prestupný uzol,stále nič?

04. marec 2015

jejda

Koho by trápili cestujúci? Sme len plebs, dajú nám len to minimum, čo musia aby sa tvárili ako podporujú MHD: Dokonca v navrhovanom rozpočte ide Nesrovnal krátiť dotáciu MHD. Je to neschopný blb, to sa fakt nepoučili že keď po nežnej zhoršili intervaly, tak ľudia nakúpili autá?
11. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý uviedol, že zastávky má v správe Dopravný podnik mesta Bratislavy. Poprosíme obrátiť sa na nich.

Oddelenie komunikácie a marketingu
11. marec 2015

trojčí

Nie, nie, nie - to my poprosíme vás obrátich sa "na nich", nech už je to ktokolvek! Máte spravovať toto územie? Máte. Hlásili ste sa k tomu pred nástupom do funkcií, do zamestnania? Hlásili. Je toto územie jednoznačne vymedzené? Je. Ide tu o verejný záujem? Ide. Znižujete si počty úradníkov v prípadoch že časť územie prepadá do súkromných a iných rúk? Neznižujete. Beriete výplaty? Beriete, Užívate si služobné autá a bezplatne vyhradené parkoviská? Užívate. Užívate si rad ďalších výhod? Užívate. Robíte sami samostatne niečo celoplošne konštantne viditelne prínosné pre miestnych obyvateľov a mestskú časť? Nerobíte.
Tak sa začnite činiť aspoň po nekonečnom niekolkoročnom upozorňovaní na dané problémy tohto ružinovského územia týkajúce sa miestnych obyvateľov! Nezastupujete žiadne stranícke a predsedove záujmy, všetci ste určení na prácu pre verejný prospech tu bývajúcich ľudí a toto územie! Ak to nezvládate, napíšte si vzájomný vyhadzova a uvoľnite bezpečne teplé neohrozované miesta bez reálnej zodpovednosti, ostatným schopným miestnym ľuďom, ktorí sú schopní za peniaze aj konať a pracovať, a nie sa len neustále vyhovárať pre métu svojej bezradnosti a nečinnosti!
Ako to tu s vaším spravovaním vyzerá??!! Zjavne vám je to úplne jedno, keď vám nie je hanby a keď sa asi odterigáte po pracovnej dobe niekam za mesto a cez víkendy zas húfne do rodných záprdniniec!
12. marec 2015

cestujúci

To sná´d nemyslíte vážne,oddelenie komunikácie.Mohli ste vyvinúť aspoň minimálnu snahu a odkomunikovať tento problém aj s dopravným podnikom.
Ako bolo spomenuté vyššie,je to verejný záujem a situácia trvá,ako vidno,takmer rok,takže to pravdepodobne radový jedinec nevyrieši .
Bolo by vhodné byť zástupcami občanov nielen pred volbami.
12. marec 2015

bodliaková

Poprosím nabudúce nežiadať o zvolenie a neuchádzať sa o miesta na miestnom ,mestskom,neviemvlastnekoľkoichje úrade.
Skutočne neďakujem,niet za čo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania