Uz viac ako rok nahlasena divoka skladka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

V riešení

Zaslal: Goran, 03. marca 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Uz dlhsie nahlasena divoka skladka pri ceste do Kittse! Okolo jarovskej bazantnice je skladok viac ale kompetentni nejavia zaujem tento problem vyriesit!

09. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Skládku v dohľadnom čase odstránime

Pavel Škodler, starosta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.