Grafity plagáty a ich nezmyselné prelepenie zo strany mesta

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

pochod na Zochovej je znecisteny a popisany, polepeny plagatmi a mesto uz niekolko mesiacov ako riesenie ponuka prelepenie plagatov vlatnymi plagatmi, ktore celkovy vyzor podchodu len zhorsuju.

12. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Príslušné odddelenie po preverení situácie navrhne riešenie. Mesto chystá systémové opatrenie, kde v rámci ktorého by spadala aj správa podchodov a ich čistenie od grafity.

Oddelenie komunikácie a marketingu
26. marec 2015

Ignác

"...v rámci ktorého by spadala"? Správa podchodov spadá a upadá už desaťročia a úradníci/politici nerobia ani trt.
20. júl 2020

Martin Uváček

Boli za posledných 5 rokov odstránené tieto plagáty a graffity?
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. júl 2021

Martin

Staromestská-vandalizmus-graffiti

Podchod na Staromestskéj ulici je kompletne počmáraný.
12. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania