Ford Escort bez platnej TK a EK od roku 2009

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
dobrý_sused 07. marca 2015

Uvedenému vraku vypršala platnosť TK a EK iba "prednedávnom", v 7/2009.

16. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade automobilu bola vykonaná obhliadka na zistenie skutkového stavu.
Momentálne prebieha lustrácia majiteľa automobilu políciou SR. Po zistení majiteľa mu bude zaslaná výzva na obnovu STK a EK v lehote 15 dní. V prípade nedodržania výzvy celý spis odstúpime na Okresný úrad - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na vyradenie.

Mgr. Katarína Skačanová
Oddelenie ŽP
Mestská časť Bratislava-Dúbravka
16. marec 2015

Drbnuty sused

Auto ma majitela problem z parkovanim tu nieje tak nechapem co sem drbete kazde auto a pritom to tu stoji neceli mesiac,auto je po rekonstrukcii .
17. marec 2015

Pato

Nikto nepochyboval, ze by vozidlo nemalo majitela.
18. marec 2015

okoloiduci

Co sa rozculujete? Vy ste ten, kto nema absolvovane kontroly...
Od roku 2009!
02. apríl 2015

miroslav

auto sa opravuje a je na dobrej ceste ..len dufam že ho neodtiahnu ..ps meskaači ste trapny stim špizovanim kedy sa pohne auto s parkoviska
06. apríl 2015

hhh

Meskaci tam stavaju pravielne nie kvoli fordu ;)
16. apríl 2015

Mgr. Skačanová - Referát ŽP

Dobrý deň, dňa 14.4.2015 bolo skontrolované priestranstvo na parkovisku pred bytovými domami na ul. Bošániho. Obhliadkou bolo zistené, že majiteľ automobilu si automobil na základe zaslanej výzvy odstránil z verejného priestranstva.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania