Chýbajúci smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Na tomto mieste chyba smetny kos

11. marec 2015

Gabriel

Fotka nepresla tak pridavam
12. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol zaslaný našej príspevkovej organizácii Denova na priame vybavenie. Denova zabezpečuje servis košov a zároveň zabezpečuje aj ich výrobu a osádzanie nových smetných košov .

OVDŽP, MÚ DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania