Prechod bez bariér a prepadnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Narocne prejst cez cestu s kocikom a este k tomu aj prepadnuta cesta.

11. marec 2015

Ľubica

to nie je vsetko, na tomto prechode ma skoro zrazilo auto, pretoze je neosvetleny, nie su tam ziadne lampy, ktore by v zime osvetlovali tych co cez prechod prechadzaju a tak, kto odbaca nevidi chodca a ked je chodec v polivici prechodu nevidi prichadzajuce auto zozadu z hlavne rovno do neho. Takze urcite je tu co riesit a v pripade nestastia by ma naozaj zaujimalo, kto je zodpovedny...
12. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Opravu prepadnutej časti vozovky na Novoveskej ulici v blízkosti križovatky s Istrijskou ulicou a taktiež bezbariérovú úpravu prechodu zrealizujeme ešte v tomto kalendárnom roku po vyčlenení finančných prostriedkov.

OVDŽP MU DNV
25. marec 2015

haj zel

myslím že by stálo za to urobiť akoukoľvek formou zbierku na obnovenie všetkých dopravných značení! Ja by som dal aj mesačný plat, keby som vedel, že pôjde skutočne na tento účel. Prechody ledva viditeľné, neosvetlené, pri ulici na mýte by mali byť buď retardéry alebo merač rýchlosti, lebo cyklisti aj chodci nemajú ako prejsť, autá často idú aj 70-80 km/h. Ja som viac vodič než cyklista a nie som žiadny cykloterorista, ale nechápem, že sa riešia športoviská ktoré využíva 1% obyvateľov (na ihrisko pri škole I. Bukovčana je smutný pohľad - stále zamknuté), šatne futbalistov využije 1 promile, ale dopravnú infraštruktúru, ktorá chráni všetkých - no to musí počkať. Hlavne že sú prachy na tie výklenky na parkovanie.
03. november 2018

Obyvatelka DNV

opravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania