Zlomená dopravná značka Priechod pre chodcov + Retardér

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Robert F. 10. marca 2015

Zlomená dopravná značka Priechod pre chodcov + Retardér.

17. marec 2015

Robet F.

Znacka sa uz na mieste nenachadza.
Ziadam o skore osadenie novej na zabezpecenie bezpecnosti chodcov i vodicov, ktorych tadial denne prechaza vela.
Za kladne vybavenie ziadosti vopred dakujem.
30. marec 2015

MagMil

tá značka je opäť vyvrátená a leží na zemi...
30. marec 2015

MagMil

tá značka je opäť vyvrátená a leží na zemi...
17. apríl 2015

robert

Ako napisal/a MagMil 30.3.2015, značka je opäť vyvrátená a leží na zemi.
01. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Značky sú na oboch stranách už dávno doplnené.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania