Palárikova-kôš-nevhodne umiestnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Kôš aj s lampou sú prekážkou na chodníku

25. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
22. marec 2023

IVAN

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
25. marec 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Lenka Makarová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. apríl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet a ospravedlňujeme sa za neskorú reakciu. Posunuli sme ho príslušnému oddeleniu, ktoré sa ním bude zaoberať. Akonáhle budeme mať bližšie informácie o jeho riešení, budeme vás kontaktovať.

Vaša spätná väzba a participácia na správe a dianí v našom Starom Meste je pre nás dôležitá, ďakujeme za ňu.

Za Váš čas a pochopenie Vám ďakujeme.
S pozdravom,

Samuel Zahradník

Koordinátor podnetov
Referát komunikácie
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
www.staremesto.sk
06. január 2024

IVAN

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
07. január 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
19. január 2024

IVAN

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený nieje to lepšie keď tam nieje ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania