Neporiadok na Kazanskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 24. apríla 2012

Chcel by som upozorniť kompetentných na trvalý neporiadok na zastávkach MHD Podzáhradná a Slovnaftská, ako aj po celej dĺžke Kazanskej ulice medzi spomínanými zastávkami MHD.

10. máj 2013

Miriam Boškovičová

Tunajší miestny úrad v mesiaci január vyzval Dopravný podnik Bratislava a.s. na vyčistenie zastávok nachádzajúcich na území mestskej časti.
Miestny úrad vyzval v mesiaci máj vlastníka pozemku na Kazanskej ul. na odstránenie odpadu a udržiavanie čistoty pozemku počas celého roka.
10. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Tunajší miestny úrad v mesiaci január vyzval Dopravný podnik Bratislava a.s. na vyčistenie zastávok nachádzajúcich na území mestskej časti. Miestny úrad vyzval v mesiaci máj vlastníka pozemku na Kazanskej ul. na odstránenie odpadu a udržiavanie čistoty pozemku počas celého roka.

Miriam Boškovičová
Referát životného prostredia, odpadového a cestného hospodárstva
29. marec 2015

Anonymný užívateľ

Stav stále nevyriešený od roku 2013, množí sa tam viac odpadkov a potkanov, bol tam aj požiar a bezdomovci i prostitútky vykonávajú veľké potreby.
29. marec 2015

obyvateľ

Situácia je kritická. Odpad pokrýva súvisle tretinu pozemku. Bezdomovci sa už rozširujú aj na ul. Baltská a množia sa vlámania do garáží. Treba to:
- dať vyčistiť
- náklady žiadať od majiteľa pozemku
- ak nezaplatí, poslať exekútora na pozemok
- poslať hliadku, aby kontrolovala dodržiavanie poriadku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania