Výtlky až slalom medzi dierami

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Branislav Nopp 26. apríla 2012

Dobry den,

uz hodnu dobu po zime cakam, ze spravca komunikacie opravi vytlky, ktore sa len zväcsuju a zväcsuju, ale marne. Prosim teda o napravu, kedze jazda po tejto komunikacii predstavuje priam slalom a ohrozovanie protiiducich aut.

vdaka

s pozdravom

Brano Nopp

27. apríl 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodenú komunikáciu – výtlkmi, od nadjazdu po Vajnorský kruhový objazd sme nahlásili správcovi tejto komunikácie – Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a požiadali sme ich o opravu.

S pozdravom
Ing. Peter Cviklovič
Referát cestného hospodárstva
22. máj 2012

Brano Nopp

Dobry den,

pomaly bude uz mesiac od zverejnenia tohto podnetu, ale magistrat caka asi az do dalsej zimy, ci dopravnej nehody alebo skody sposobenej na aute tymito dierami na ceste.
Na co platime dane?
28. máj 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodené komunikácie výtlkmi, (vrátane komunikácie od kruhového objazdu po nadjazd) sme nahlásili správcovi komunikácií – Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a požiadali sme ho o opravu výtlkov. Správca nám odpovedal listom zo dňa 3. 5. 2012, že komunikácie budú opravené v čo najkratšom čase, v závislosti na kapacitných možnostiach dodávateľa. Nadväzne sme mailom - listom (zo dňa 28. 05. 2012) požiadali Magistrát o promptnú opravu problematických výtlkov i s aktuálnou fotodokumentáciou.

S pozdravom

Ing. Peter Cviklovič
Referát cestného hospodárstva
MČ Bratislava - Vajnory
16. apríl 2013

dane platit treba !!!

brano vydrz pomoc je na ceste !!!!!
28. máj 2013

M.

Uz su zaplatane....aspon do dalsej zimy :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania