Vrak zaberá miesto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Ján 11. marca 2015

lokalita: Rovniankova 16, opustený vrak zaberá miesto. uz cca 4 mesiace, majitel neodpoved na správy, výzvy ignoruje.

23. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Uvedené vozidle Škoda bielej farby, evidenčné číslo BL 790IN, odstavené na Rovniankovej ulici, máme zaevidované. Zákon č. 223/2001 Z. z. o odpadoch nedovoľuje odstraňovať vozidlo, keď sa dá zistiť majiteľ. Preto sme požiadali dopravný inšpektorát PZ o zistenie majiteľa, ktorého následne upozorníme na stav vozidla. Ak si majiteľ vozidlo neodstráni alebo nespojazdní, požiadame odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii Okresného úradu v Bratislave o vyradenie vozidla z cestnej premávky a následne políciu o vyradenie vozidla z evidencie. Až po jeho vyradení môžeme dať vozidlo odstrániť.

mestská časť BA-Petržalka
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo bolo odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania