Smeti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Bolo by mozne poriadne vyzmetat Blumentalsku ulicu?

14. marec 2015

Misiak

A zacat uz konecne opravovat chodniky, odstranovat sto rocny a naruseny asfalt.
17. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je vyriešený. Prosím o trpezlivosť v podobných prípadoch, v posledných dňoch bolo veterné počasie.

Pavel Vrabec

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania