Černyševského - zhorená Škoda Octavia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
milos 13. decembra 2022

Pri železničnom priecestí na Černyševského ulici sa nachádza zhorené auto škoda Octavia. Už je tam dlhšiu dobu.

13. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Možnosti odstránenia zhoreného vozidla preveríme u kolegov.
Kto? Referát mobility
Kedy? december 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
14. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo je na magistrátnom pozemku, pracovník magistrátu ho preverí a zadá na odťah.
Zodpovednosť za riešenie teda presúvame na kolegov a kolegyne z magistrátu hlavného mesta.
Kto? Magistrát hlavného mesta Bratislava
Kedy? december 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
14. december 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
16. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo dňa 14.12.2022 obhliadnuté a bolo zistené, že poškodzuje životné prostredie.
Vozidlo bude zaradené do žiadosti na jeho bezodkladné odstránenie.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. december 2022

Peter

Dobrý deň,

Pri zhorenom vozidle stoja ďalšie dve vozidlá na trávniku a poškodzujú životné prostredie. Vozidlá (jedno so slovenskou a druhé s talianskou PZV) majú “papuče” a sú tam viac ako 3 týždne.

Mohlo by “Oddelenie životného prostredia” zabezpečiť odstránenie aj týchto dlhodobo odstavených vozidiel?

Ďakujem,

S pozdravom,

Peter
19. marec 2023

Karol Padlovac

Vozidlá boli začiatkom roka odstránené. Podnet možno uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania